Prośba o udostępnienie starych zdjęć

W roku 2023 przypada jubileusz 50-lecia utworzenia Gminy Milejewo.

Główne obchody jubileuszu zaplanowane zostały na dzień 9 września 2023 r.

Jednym z elementów obchodów będzie wystawa zdjęć ukazujących budynki, ulice i miejsca mogące przybliżyć historię naszej gminy, oraz to jak zmieniała się na przestrzeni lat. W związku z tym zwracamy się do mieszkańców Gminy Milejewo o udostępnienie starych zdjęć, które przedstawiają wydarzenia, miejsca i ludzi.

Dostarczone zdjęcia zostaną zeskanowane i natychmiast zwrócone właścicielom.

Udostępnienie zdjęć jest równoznaczne z udzieleniem przez właściciela  zgody wykorzystanie fotografii do celów promocyjnych Gminy Milejewo, w tym przygotowania i prezentacji wystaw na terenie naszej gminy.

Stare zdjęcia należy dostarczyć do sekretariatu  Urzędu Gminy Milejewo w terminie do 31 maja 2023r.

 Bardzo liczymy na to,  że nasz apel spotka się z dużym odzewem z Państwa strony.

 

 

EPSON MFP image