ZASADY FUNKCJONOWANIA

URZĘDU GMINY MILEJEWO

ORAZ

GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W MILEJEWIE

od dnia 24 stycznia 2022 r. do odwołania

 W związku z intensyfikacją rozwoju epidemii  na obszarze całego kraju,  świadczenie pracy stacjonarnej w Urzędzie Gminy Milejewo i GOPS Milejewo  ogranicza się do wykonywania niezbędnych zadań, zapewniających realizację koniecznych funkcji Urzędu  w warunkach ograniczeń działalności publicznej, obostrzonych wzrostem zagrożeń epidemicznych.

W trosce o bezpieczeństwo obywateli, zwracamy się z prośbą aby wszelkie sprawy załatwiać drogą elektroniczną (ePUAP, e-mail), platformy                                                                 e- usług    https://euslugi.milejewo.pl ,  telefoniczną, listowną lub poprzez umieszczenie  pism  w skrzynce  ustawionej  przy wejściu  do budynku Urzędu.
Bezpośrednia obsługa interesantów będzie prowadzona w holu przy głównym wejściu do budynku. Prosimy, aby dzwonili Państwo domofonem.

W celu umówienia ewentualnej wizyty w Urzędzie oraz GOPS prosimy o kontakt.

Urząd Gminy:

Numery telefonów: 55 231 22 84, 55 231 22 82
Adres e-mail: ugmilejewo@elblag.com.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej:

Numery telefonów: 55 231 12 93, 510 088 980
Adres e-mail: gopsmilejewo@wp.pl

 

Podczas osobistej wizyty konieczne jest przestrzeganie wymogów w zakresie działań profilaktycznych wynikających z przepisów prawa i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego tj.:

  • dezynfekcja rąk przed wejściem do urzędu,
  • ochrona osobista – posiadanie maseczki zakrywającej nos i usta,
  • zachowanie 1,5 metrowej odległości między osobami.